براساس قیمت:

نمایش 1 - 5 کالا از 5

ردیاب خودرو

ردیاب یا جی پی اس (GPS) که برای اطلاع از موقعیت جغرافیایی وسایل و افراد مورد استفاده قرار می گیرد و دارای انواع مختلفی می باشد که هرکدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.

فروش عمده ردیاب خودرو

فروشگاه کالا بست بورس ردیاب خودرو است که انواع ردیاب و جی پی اس موجود در بازار را موجود نموده و فروش عمده و جزئی را سرتاسر ایران در اختیار مشتریان خود می گذارد.

انتخاب ردیاب

ردیاب انواع مختلفی دارد که کاربر با توجه به نیاز خود و اینکه ردیاب برای اشخاص استفاده می شود یا برای خودرو، برای حیوانات مورد استفاده قرار می گیرد یا وسایل، هدف استفاده از ردیاب دریافت موقعیت جغرافیایی است یا علاوه بر آن امکانات دیگر از جمله قابلیت شنود صدای محیط و رله اضافی هم مد نظر می باشد.

استفاده از ردیاب علاوه بر مقاصد شخصی برای ناوگان سازمان ها و یا شرکت ها نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. برخی از برند ها قابلیت این را دارند که پلتفرم سازمانی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند و آن سازمان کلیه تردد ها و تاریخچه مسیر های هرکدام از وسایل نقلیه خود را مشاهده و ذخیره نمایند.

جی پی اس ماشین

ردیاب آهنربایی at4
ردیاب آهنربایی at4

جی پی اس (GPS) یا ردیاب خودرو یکی از بهترین انتخاب ها برای ارتقای امنیت وسیله نقلیه است که انواع مختلفی دارد و با توجه به امکانات به کار گرفته شده توسط برندهای مختلف موجود در بازار هرکدام ویژگی هایی دارند که همگی قابل استفاده به عنوان جی پی اس ماشین هستند.

وظیفه اصلی ردیاب خودرو موقعیت یابی وسیله نقلیه است اما شرکت های سازنده جی پی اس ماشین امکانات و ویژگی های دیگری به دستگاه های GPS اضافه نموده اند که عبارت اند از: قابلیت شنود، دارا بودن رله برای قطع و وصل نمودن سیستم سوخت رسانی و ذخیره نمودن مسیرهای تردد خودرو.

ردیاب شخصی(کودکان و سالمندان)

ردیاب کودکان برای اطلاع والدین از مسیر تردد بچه ها و ارتقای امنیتشان تاثیر بسزایی دارد و کاربر می تواند به صورت آنلاین از موقعیت کودک خود مطلع گردد.

از این نوع ردیاب ها برای سالمندان و افرادی که دچار اختلال حواس و آلزایمر هستند نیز استفاده می شود که کاربر بتواند به صورت آنلاین موقعیت جغرافیایی فرد مورد نظر را در اختیار داشته باشد.

ردیاب حیوانات

برخی از افراد برای پیشگیری از گم شدن حیوانات خانگی خود ترجیح می دهند تا ردیاب های کوچکی را برای موقعیت یابی حیوانات استفاده نمایند.

انواع ردیاب خودرو از لحاظ کاربرد و ویژگی ها

ردیاب خودرو

از این نوع برای رهگیری وسایل نقلیه استفاده می شود و می توان بسته به مدل دستگاه تاریخچه تردد، محل های توقف، زمان بندی تعویض روغن و موارد دیگر را در اختیار داشت.

ردیاب شخصی

ردیاب افراد بیشتر برای اطلاع از موقعیت مکانی کودکان و سالمندان و بیماران آلزلیمری مورد استفاده قرار می گیرد.

ردیاب ماهواره ای

این مدل به شیوه  کارکرد دستگاه اشاره دارد که موقعیت جغرافیایی را با استفاده از ماهواره های موجود در اطراف جو دریافت و ارسال می نماید.

ردیاب هوشمند

برخی از جی پی اس ها قابلیت مرز بندی روی نقشه را دارند که در صورت خارج شدن فرد و یا وسیله مجهز به دستگاه ردیاب به صورت اتوماتیک برای کاربر هشدار ارسال می نماید.

ردیاب آنلاین

GPS های برخط علاوه بر استفاده از شبکه GSM موبایل می توانند از طریق GPRS دیتای مورد نیاز را در بستر شبکه جهانی اینترنت تبادل نمایند.

ردیاب آهنربایی

جی پی اس های مگنتی با استفاده از یک آهنربای قدرتمند این امکان را به کاربر می دهند تا به سادگی دستگاه را به روی وسایل فلزی نصب نماید.

قیمت جی پی اس خودرو

ردیاب ها با توجه به نوع آنها مثلا جی پی اس ماشین یا ردیاب شخصی و نیز با توجه به امکانات و ویژگی هایشان دارای قیمت های متفاوتی هستند. آنچه در قیمت انواع ردیاب تاثیر بسیار زیادی دارد دقت دستگاه می باشد؛

هر دستگاه جی پی اس دارای دقت و خطایی هست به عنوان مثال دستگاه های معمول موجود در بازار دارای خطای منفی و مثبت پنچ متر هستند اما بعضی از ردیاب های شخصی دارای خطایی حدود چند کیلومتر هستند که عملا بلا استفاده هستند. بالتبع هرچه دقت دستگاه پایین تر باشد قیمت ردیاب ارزانتر می باشد.

عامل دیگری که در قیمت ردیاب خودرو تاثیر دارد ویژگی های جانبی آن است به عنوان مثال ردیاب ماشین که قابلیت اتصال رله اضافی دارد و امکان قطع سیستم سوخت رسانی از راه دور را دارا باشد، قابلیت شنود ردیاب، ردیاب آهنربایی و یا امکانات دیگری که مدل های مختلف جی پی اس موجود در بازار دارا هستند. آنچه که اهمیت دارد توجه به کیفیت است و بالتبع هرچه قیمت جی پی اس ماشین بالاتر باشد کیفیت آن نیز بیشتر است.

خرید جی پی اس خودرو

فروشگاه کالا بست بورس ردیاب و GPS است که تمام انواع ردیاب ماشین و جی پی اس شخصی را موجود نموده و مشاوره رایگان را در اختیار مشتریان خود می گذارد تا بهترین انتخاب را برای رفع نیازشان داشته باشند.

برای خرید ردیاب خودرو یا جی پی اس بهترین انتخاب فروشگاه کالا بست است و علت آن علاوه بر تنوع محصولات و مشاوره فروش رایگان پشتیبانی و گارانتی انواع ردیاب می باشد که در اختیار خریداران از کالا بست قرار داده می شود.

سفارش ردیاب خودرو در مجموعه کالا بست هم از طریق آنلاین و سایت امکان پذیر هست و هم از طریق برقراری تماس تلفنی با کارشناسان فروش می توانید ثبت سفارش جی پی اس ماشین را انجام دهید.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما