براساس قیمت:

نمایش 1 - 3 کالا از 3

 • کابل شبکه SFTP
  تخفیف!

  کابل شبکه SFTP

  قیمت اصلی ۲۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۴,۰۰۰ تومان است. %8
 • کابل شبکه UTP
  تخفیف!

  کابل شبکه UTP

  قیمت اصلی ۲۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹,۵۰۰ تومان است. %12
 • کابل ترکیبی RG59 تمام مس
  تخفیف!

  کابل ترکیبی RG59 تمام مس

  قیمت اصلی ۲۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶,۰۰۰ تومان است. %28

کابل دوربین

در عصر حاضر استفاده از دوربین‌های مدار بسته نسبت به گذشته بسیار افزایش یافته است. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا تقاضا برای خرید لوازم جانبی دوربین مداربسته افزایش پیدا کند. یکی از مهم‌ترین لوازم جانبی دوربین مدار بسته که برای نصب و راه اندازی این سیستم نظارتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، کابل دوربین مدار بسته است.

با اینکه امروزه با طراحی و ساخت دوربین‌های مدار بسته بدون سیم استفاده از کابل در برخی سیستم‌ها به طور قابل توجهی کاهش یافته است، اما هنوز هم بیش از نیمی از دوربین‌های مدار بسته برای نصب و راه اندازی نیازمند استفاده از کابل دوربین هستند. همین موضوع باعث شده است تا تصمیم بگیریم در این مطلب به بررسی این وسیله، کاربرد و انواع آن بپردازیم. اگر اطلاعات زیادی در این زمینه ندارید، مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.

 کابل دوربین مدار بسته چیست؟

در پاسخ به این سوال که کابل دوربین مدار بسته چیست؟ باید بگوییم که یک وسیله جانبی پرکاربرد است که وظیفه اتصال میان دوربین و دستگاه ضبط کننده آن را برعهده دارد. در واقع می‌توان گفت که این کابل در دوربین‌های سیمی بسیار حائز اهمیت است. چرا که بدون وجود آن نمی‌توان بین قسمت‌های مختلف دستگاه ارتباط برقرار کرد تا تصاویر پردازش شوند و ایمنی لازم حاصل گردد.

در رابطه با این کابل‌ها باید بگوییم که انواع مختلفی دارند و در سایزها و اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند.

کابل دزدگیر اماکن چیست؟

منظور از کابل دزدگیر اماکن همان کابل مخابراتی یا کابل های دو زوج و چند زوج است. این لوازم جانبی مهم به گونه‌ای طراحی شده که نقش بسیار زیادی در ایمنی دزدگیرهای شما ایفا کند.

برای اتصال سنسور، چشمی دزدگیر، بلندگو و آژیر معمولا از کابل دوزوج استفاده می کنند که یک زوج از آن (دو رشته) وظیفه تغذیه تجهیز مورد نظر را برعهده دارد و دو رشته دیگر وظیفه انتقال فرمان را انجام می دهند.

انواع کابل دوربین مدار بسته

کابل‌های دوربین مدار بسته را بر اساس ویژگی‌های آن‌ها می‌توان به گزینه‌های زیر تقسیم بندی کرد:

سیم برق

سیم برق اصطلاحی است که برای کابل‌های منتقل کننده انرژی الکتریکی استفاده می‌شود. این سیم‌ها نقش بسیاری در زندگی ما ایفا می‌کنند، به همین دلیل شاهد وجود آن‌ها در عرصه‌های مختلف زندگی خود هستیم. نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته نیز از وجود این سیم‌ها بی‌نیاز نیست. مهم‌ترین ویژگی که باعث شده است استفاده از کابل برق متقاضیان بسیار زیادی داشته باشد، ایمنی و قیمت مناسب این نوع سیم است.

کابل کواکسیال

کابل کواکسیال را می‌توان یکی از مهم‌ترین کابل‌های دوربین مدار بسته دانست که دارای هسته رسانا داخلی است. کابل کواکسیال همان کابل آنتن است که برای دوربین  استفاده می شود و بهتر است بدانید که این کابل‌ها فوق العاده پرطرفدار هستند اما متاسفانه به دلیل داشتن هزینه بالا ممکن است برخی از افراد تمایل به خرید و استفاده از آن‌ها را نداشته باشند.

اگر به دنبال یک کابل بسیار ماندگار و همچنین چند منظوره هستید که در مسافت‌های طولانی نیز قابل استفاده باشد، همچنین استفاده از آن‌ها هیچ خطری برای شما ایجاد نکند، خرید کابل کواکسیال می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

کابل RG59

کابل RG59 را می‌توان یک کابل دوربین مدار بسته مهم دیگر دانست که در خانواده کابل‌های کواکسیال قرار می‌گیرند. با این تفاوت که این دسته کابل‌ها بر روی خود مجموعه‌ای از سیم‌های برق دارند و قسمت مربوط به انتقال دیتا نیز دارای محافظ می باشد.

این نکته را در نظر داشته باشید که کابل‌های دوربین مدار بسته RG59 یا سیامی در مقایسه با سایر کابل‌ها پیچیدگی بیشتری دارند. این کابل‌ها تطبیق پذیر هستند و عملیات نصب و راه اندازی ساده‌ای دارند.

از نظر هزینه لازم برای خرید نیز می‌توانیم بگوییم که کابل سیامی در دسته کابل‌های دارای هزینه متوسط قرار می‌گیرد.

کابل ترکیبی دوربین

کابل ترکیبی دوربین نیز مشابه همان کابل کواکسیال است با این ویژگی که کابل دو رشته دیگری به صورت کاملا مستقل به آن متصل است؛ مزیت این مدل انتقال دیتا و تغذیه از طریق یک مجموعه کابل است که دیگر نیاز نیست برای هر دوربین دو بار کابل کشی انجام بشود بلکه با یک کابل که ترکیب شده از دو کابل مجزای کواکسیال و برق می توان دوربین را روشن نمود و تصویر آنرا انتقال داد.

کابل جفت پیچ خورده

کابل جفت پیچ خورده یکی از بهترین کابل‌هایی است که می‌توانید برای دوربین مدار بسته خود تهیه کنید. این کابل به صورت دو زوج از سیم‌های مسی که عایق شده‌اند، ساخته شده است و برای مسافت‌های طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر چه این نوع کابل دوام کمی دارند اما بیشتر به این دلیل که یکپارچگی بالایی ایجاد می‌کنند، قیمت نسبتا مناسبی دارند و ایمنی‌شان نیز بالا است، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اگر ماندگاری کابل برای شما اهمیت چندانی ندارد، خریداری کابل‌های جفت پیچ‌ خورده می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. اما چنانچه به دنبال کابل‌های ماندگارتر هستید، بهتر است سراغ گزینه‌های بهتر بروید.

کابل‌ HDMI و VGA

یکی از مهم‌ترین کابل‌های دوربین مدار بسته را می‌توان کابل های ویدیویی دانست. این کابل یکی از کابل‌های ایمن و جمع و جوری است که وظیفه انتقال سیگنال از سیستم مداربسته به تلویزیون را عهده دار است.

لازم به ذکر است که این کابل‌ها را می‌توان به راحتی نصب و راه اندازی نمود. اما آنچه که باعث شده تقاضا برای خرید این کابل کمی افت کند، این است که نمی‌توان از این سیم برای مسافت‌های طولانی استفاده کرد و تنها محدود به مسافت‌های کوتاه است.

اینکه شما تصمیم بگیرید کدام یک از کابل‌های نام برده را خریداری کنید، کاملا به شرایط‌تان بستگی دارد.

قیمت کابل دوربین مدار بسته چگونه مشخص می‌شود؟

هنگامی که سخن از قیمت کابل دوربین مدار بسته می‌شود، نظر متفاوتی در این راستا بیان می‌شود.

به طور کلی می‌توانیم بگوییم که کیفیت کابل، نوع آن، اندازه و ضخامت و مجموعه منتخب برای خرید از مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر روی قیمت کابل دوربین مداربسته هستند.

تغییر در هر یک از این فاکتورها می‌تواند نقش بسیاری در افزایش یا کاهش هزینه‌های شما داشته باشد.

 بهترین مجموعه برای خرید عمده کابل دوربین مدار بسته کدام است؟

از آنجایی که کابل دوربین مدار بسته نقش مهمی در کیفیت فعال سیستم حفاظتی شما ایفا می‌کند، طبیعی است که به دنبال یافتن بهترین مجموعه برای خرید این لوازم جانبی باشید.

در پاسخ به این سوال مهم که بهترین مجموعه برای خرید عمده کابل دوربین مدار بسته کدام است؟ می‌توانیم مجموعه خودمان یعنی کالابست را معرفی کنیم.

ما در این سالیان طولانی که به فروش عمده لوازم جانبی دوربین مدار بسته پرداخته‌ایم، توانسته‌ایم با فروش بهترین کابل‌ها به قیمت عمده و به صورت اینترنتی رضایت بسیاری از افراد را کسب نماییم. بنابراین اگر به دنبال خرید عمده کابل دوربین مدار بسته با قیمتی مناسب هستید، ما اینجاییم تا در این زمینه به شما کمک کنیم.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما