براساس قیمت:

نمایش 1 - 4 کالا از 4

بازی کار کرده

کنسول‌های بازی امروزه یکی از کاربردی‌ترین وسیله‌ها برای گروه نوجوانان و جوانان محسوب می‌شوند و از طرفداران زیادی برخوردار هستند. کنسول‌های بازی در انواع مختلفی یافت می‌شوند که هر یک ویژگی‌های مختلفی دارند. یکی از محبوب‌ترین مدل‌های کنسول‌های بازی PS4 و همچنین PS5 است که نوجوان‌ها از آن به عنوان وسیله‌ای برای سرگرمی استفاده می‌کنند. یکی از نکات مهم که بهتر است درباره کنسول‌های بازی بدانید، نحوه خرید بازی‌ برای آن است که از روش‌های مختلفی امکان پذیر است و هزینه‌های گوناگونی دارد. اگر قصد دارید درباره خرید بازی کارکرده برای کنسول‌های بازی اطلاعات بیشتری بدست آورید، در این مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی‌های بازی کنسول‌ها

کنسول‌های بازی و به ویژه PS4 ها، گستردگی زیادی در زمینه بازی‌های مختلف دارند. در اصل این ابزارها، وسیله‌های مناسبی برای سرگرمی محسوب می‌شوند که برای انواع مختلف سلایق، بازی‌های زیادی توسط آن‌ها طراحی شده‌اند. به همین دلیل افراد می‌توانند با جستجو در حوزه بازی‌های مخصوص این کنسول‌ها، بازی مورد علاقه خود را پیدا کنند و پس از خرید بازی، از آن لذت ببرند. بازی‌هایی که برای کنسول‌ها طراحی می‌شوند، ویژگی‌های گوناگونی دارند و عموما تنها به وسیله خرید قابل استفاده هستند. شاید تصور کنید که این نوع بازی‌ها مانند بازی‌های کامپیوتری از سایت‌های اینترنتی قابل دریافت و دانلود هستند. اما توجه داشته باشید که بازی‌های ویژه این کنسول‌ها تنها به وسیله خرید قابل دریافت هستند و عموما هزینه‌های بالایی دارند.

درباره خرید بازی‌های کارکرده

همانطور که گفته شد بازی‌های مخصوص کنسول‌ها از قیمت‌های بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از بازی‌های کارکرده با قیمت‌های مناسب‌تر استفاده کنند. بازی‌های کارکرده در اصل دارای تمامی ویژگی‌های یک بازی واقعی و اورجینال هستند و تنها برای بار دوم بکار گرفته می‌شوند. این نوع بازی‌ها به دلیل داشتن کیفیت خوب و امکانات کافی و همچنین قیمت‌های مناسب، بهترین گزینه برای کنسول‌های بازی مانند  PS4 و PS5 به شمار می‌روند. به عنوان مثال اگر شما نیز یک بازی را به صورت اورجینال خریداری کرده‌اید، می‌توانید آن را با قیمت مناسب به عنوان یک بازی کارکرده به افراد بفروشید و یا بازی کارکرده خود را با بازی‌های دیگر معاوضه کنید.

نکات مهم در زمان خرید بازی‌های کارکرده

نکات مهمی وجود دارد که بهتر است در زمان خرید بازی‌های کارکرده به آن توجه داشته باشید. دقت کنید که شما برای خرید یک بازی کارکرده، هزینه پرداخت می‌کنید و این بازی باید کاملا سالم و بدون هیچ ایرادی به شما تحویل داده شود. بر همین اساس دقت داشته باشید که بازی‌ها باید بدون خط و خش و سالم باشند و در غیر این صورت باید از خرید آن خودداری کنید. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که بهتر است در زمان خرید بازی کارکرده به آن توجه کنید، وجود تمامی جزئیات مرتبط با بازی به همراه آن است که در صورت نبود این اجزا مانند نقشه بازی و … باید هزینه آن از هزینه کل کسر شود.

کالابست یکی از فروشگاه‌های بسیار معتبر در زمینه خرید بازی کارکرده است که بهترین بازی‌ها را با مناسب‌ترین قیمت‌ها، به صورت کاملا سالم و بدون هیچ مشکلی به شما ارائه می‌کند.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما