براساس قیمت:

نمایش 1 - 7 کالا از 7

پاور بانک

پاور بانک نوعی باتری یدکی است که شما میتوانید در شرایط مختلف و موقعیت های گوناگون با خودتان حمل کنید. پاوربانک ها با نام دیگری نیز مثل شارژر همراه شناخته میشوند. پاور بانک های مختلفی با برند و مدل های گوناگونی در بازار وجود دارند که این تنوع اکثر اوقات افراد را با مشکلات زیادی مواجه میکنند. شما میتوانید برای حل مشکلات خود در این زمینه به خرید پاور بانک از کالا بست بپردازدید.
با این که کیفیت و ظرفیت نگه داری شارژ توسط باتری گوشی ها، امروزه بهتر شده است ولی باز هم خالی شدن ناگهانی و یا در زمان کوتاه شارژ باتری گوشی ها همچنان دیده میشود. در نتیجه این روز ها نه تنها استفاده از پاور بانک کمتر نشده بلکه پر رنگ تر نیز شده است.
بهتر است قبل از خرید پاوربانک از کالا بست به موارد زیر دقت کنید؛
ظرفیت پاور بانک: یکی از مهم ترین نکاتی که باید قبل از همه چیز در هنگام خرید پاور بانک در نظر بگیرید، ظرفیت پاور بانک میباشد. این نکته نشان میدهد که شما میتواند چند بار از پاور بانک استفاده کنید و به طور کامل گوشی خود را شارژ کنید.
شدت جریان: علاوه بر محاسبه و در نظر گرفتن ظرفیت پاور بانک باید شدت جریان خروجی از پاور بانک را نیز در نظر بگیرید. برخی از پاور بانک های پورت های متفاوتی دارند که هر کدام از آن ها شدت جریان خروجی متفاوتی دارند و شما میتوانید دستگاه های مختلفی را بر اساس آن شارژ کنید. شدت جریانی خروجی از پاور بانک های مختلف، با یکدیگر متفاوت است در نتیجه شما باید بر اساس نیازتان از انواع پاور بانک ها استفاده کنید.
نوع و تعداد پورت های پاور بانک: بعضی از پاور بانک ها تنها دارای یک پورت USB میباشند. ولی شاید گاهی اوقات نیاز داشته باشید که همزمان دو یا چند دستگاه را با هم شارژ کنید در چنین شرایطی باید پورت های دستگاه شما زیاد باشد. البته پورت USB فقط برای گوشی و تبلت است ولی برخی از دستگاه ها به پورت USB_C نیاز خواهند داشت. در نتیجه هنگام خرید این مورد را نیز در نظر بگیرید.
مدت زمان مورد نیاز برای شارژ پاور بانک: از دیگر موارد مهم دیگری که باید حین خرید پاور بانک از کالا بست دقت کنید، مدت زمان لازم برای شارژ شدن پاور بانک است. برخی از پاور بانک ها به راحتی به کمک USB شارژ میشوند این در حالی است که برخی از آن ها باید شبانه روز به پریز متصل باشند تا به طور کامل شارژ شوند و این مورد میتواند مشکلات زیادی را برای کاربران ایجاد کند.
پروتکل های ایمنی: استفاده از پاور بانک هایی که نکات ایمنی در آن ها رعایت نشده است، میتواند آسیب زیادی به باتری گوشی شما وارد کند‌. در برخی از پاور بانک ها به طور واضح، رعایت نکات ایمنی مشخص شده است برای مثال آن ها در برابر حرارت، ولتاژ، بیش از حد شارژ شدن و … ایمن هستند.
همان طور که گفتیم بهتر است قبل از خرید پاور بانک ا کالا بست تمامی این نکات را د نظر بگیرید و بر اساس نیاز ها و کاربرد های خود دست به انتخاب بزنید.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما