براساس قیمت:

نمایش 1 - 12 کالا از 17

شارژر موبایل

حتما میدانید که شارژر ها جزو جدایی ناپذیر تلفن های همراه هستند و اگر نباشند، در واقع گوشی همراه معنا و کاربرد اصلی خود را از دست میدهند. در گذشته اکثرا در کارتون گوشی ها، شارژر مخصوص به آن را قرار میدادند ولی امروزه بعضی از گوشی ها به همراه خود شارژر ندارند و شما باید از بیرون به تهیه آن بپردازید. برای تهیه انواع شارژر موبایل میتوانید به سایت کالا بست مراجعه کنید و لوازم مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و قیمت تهیه کنید.

توجه داشته باشید که باید قبل از خرید، در مورد شارژر اصلی گوشی خود به صورت دقیق اطلاعات کسب کنید. چرا که شارژ کردن گوشی به صورت مداوم با شارژر نامناسب و یا شارژر گوشی دیگر میتواند به تلفن همراه شما آسیب وارد کند. این آسیب وارد شده بیشتر در زمینه باتری گوشی است و به مرور زمان باتری گوشی کارایی خود را از دست میدهد.

همان طور که گفتیم اگر قصد خرید شارژر گوشی از کالا بست را دارید، بهتر است اطلاعاتی راجب به انواع شارژر ها به دست آورید. ذکر این نکته ضروری است که عوامل مختلفی روی شارژ باتری های تلفن های همراه موثر است ولی مهم ترین آن ها، منبع دریافت انرژی یا همان شارژر میباشد بنابراین کارکرد صحیح شارژر به همین اندازه در سلامت باتری و در نهایت تلفن همراه موثر است.

همچنین، این شارژر شما است که تعیین میکند، گوشی شما با چه کیفیت و در چه مدت زمانی شارژ شود. از دیگر مواردی که در هنگام خرید شارژر گوشی باید به آن توجه کنید، ظرفیت باتری گوشی شما میباشد. طبیعی است که هر چه قدر ظرفیت باتری گوشی شما بیشتر باشد، شارژ بیشتری را نیز در خود ذخیره خواهد کرد.

همچنین باید بگوییم که برای انتخاب یک شارژر موبایل مناسب باید کارایی آن را نیز در نطر بگیرید. به عنوان مثال برخی از شارژر ها برای محل کار و یا خانه مناسب هستند. این در حالی است که برخی دیگر مخصوص داخل ماشین و برخی مخصوص مسافرت میباشند.

شارژر هایی که برای استفاده در داخل ماشین طراحی شده اند، در مواقع نیاز به کمک شما میشتباند. این شارژر ها به یک منبع تغذیه در داخل ماشین وصل میشوند و گوشی شما را شارژ میکنند.

برخی دیگر از شارژر ها که با نام پاور بانک نیز شناخته میشوند، به عنوان شارژر های همراه مورد استفاده قرار میگیرند به این صورت که شما پاور بانک را ابتدا در خانه برای چند بار استفاده شارژ میکنید و سپس آن را با خود به بیرون میبرید و هر زمانی احتیاج داشتید،استفاده میکنید‌. پاور بانک ها بسیار سبک و قابل حمل هستند و شما میتوانید به راحتی آن ها را در کیف خود جای دهید.

پس از این که نوع و مدل شارژر خود را انتخاب کردید، میتوانید به سایت کالا بست بروید و دست به خرید بزنید. توجه داشته باشید که گارانتی محصولات کالا بست آهنین است و تضمین میکنیم هیچ کدام از آن ها دچار خرابی و یا سوختگی نخواهند شد، البته شما باید نحوه مصرف صحیح از وسایل برقی را رعایت کنید.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما