براساس قیمت:

نمایش 1 - 10 کالا از 10

شارژر دیواری

همان طور که میدانید یکی از مهم ترین و اصلی ترین لوازم جانبی که در کنار گوشی های همراه مورد استفاده قرار میگیرد، شارژر دیواری میباشد. در واقع بدون وجود شارژر، استفاده از گوشی همراه عملا بی معنی میباشد. اگر قصد خرید شارژر دیواری از کالا بست دارید، میتوانید همین الان اقدام کنید.
شارژر دیواری که با نام دیگر کلگی شارژر نیز شناخته میشود، به عنوان یک منبع تغذیه برای گوشی های همراه، تبلت و دیگر وسایل الکترونیکی عمل میکند که به برق شهری متصل شده و به کمک کابل به گوشی شما انرژی میدهد. نوع دیگری از شارژر های دیواری با عنوان فست شارژر نیز وجود دارند که با سرعت بیشتری گوشی شما را شارژ میکنند.
با توجه به این که استفاده از شارژر دیواری در بین مردم بسیار ضروری است در نتیجه برند ها و شرکت های مختلفی اقدام به تولید شارژر دیواری کرده اند. البته فست شارژر ها نسبت به شارژر های معمولی هم اندازه کوچک تری دارند و هم در مدت زمان کمتری گوشی را شارژ میکنند در نتیجه درخواست فست شارژر ها در مقایسه با شارژر های معمولی توسط مردم زیاد است.
در گذشته با توجه به این که خود گوشی ها نیز ساده بودند و امکانات به خصوصی نداشتند، شارژر آن ها نیز تنها توان های ۵ و ۱۰ وات را پشتیبانی میکردند. این در حالی است که این روز ها گوشی با ظرفیت های بالایی در باتری خود تولید میشوند و در چنین شرایطی شارژر با توان ۵ یا ۱۰ وات پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود و شما به شارژر هایی نیاز خواهید داشت که با سرعت بیشاری گوشی را شارژر کنند.
یکی از نکاتی که باید قبل از خرید شارژر دیواری از کالا بست رعایت کنید، توجه به نوع و تعداد پورت های روی کلگی شارژر دیواری است. نوع پورتی که روی دستگاه وجود دارد، تعیین میکند که شما باید از چه نوع کابلی برای اتصال کلگی به گوشی خود استفاده کنید.
اکثر گوشی های موبایل برای شارژر شدن به کابل USB نیاز دارند ولی برخی از گوشی های سامسونگ و ایفون به وسیله کابل های Type C به کلگی متصل میشوند. توجه داشته باشید که اگر جزو افرادی هستید که به طور همزمان از چند تعداد ابزار هوشمند استفاده میکنید، بهتر است از شارژر هایی با چند پورت تهیه کنید. این شارژر ها معمولا یا دارای دو پورت USB و یا یک پورت USB و یک پورت Type C میباشد. که از پورت Type C برای فست شارژر استفاده میکنند.
از موارد مهم دیگری که باید قبل از خرید بخ آن توجه کنیم، توان خروجی شارژر میباشد. توان خروجی شارژر به طور مسقتیم روی سرعت شارژر شدن گوشی شما تاثیر میگذارد. این موضوع زمانی اهمیت پیدا میکند که بحث فست شارژر ها به میان می آید. البته گفتنی است که شارژر های فست شارژ قیمت بیشتری به نسبت شارژر های معمولی دارند. به طور کلی روی کلگی همه شارژر ها مشخصات آن از جمله توان و ولتاژ خروجی شارژر قید شده است.
شما باید هنگام خرید شارژر دیواری از کالا بست به نوع دو شاخه آن نیز توجه کنید. به این صورت که تمام کلگی های موجود در بازار بر اساس استاندارد پریز های کشور که دو شاخه میباشند، طراحی نشده اند و شما مجددا برای اتصال کلگی شارژر به پریز نیاز به تبدیل خواهید داشت.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما