بهترین برند دوربین مداربسته

دوربین‌های مداربسته با مارک‌ها و برندهای مختلفی در بازار در دسترس هستند. هر کدام از آنها ویژگی‌های خاص خودشان را دارند قطعاً مزایای زیادی برای هر کدامشان وجود دارد اما شما باید ببینید که کدام یک از برندها داخل بازار ایران از بقیه بهتر و قابل اعتمادتر هستند و امتحان خودشان را پس داده‌اند. ما در این مبحث برای اینکه کارتان را راحت‌تر کنیم، قصد داریم که دو مدل از بهترین برند دوربین مداربسته و مارک خوب در بازار ایران را به شما معرفی کنیم و برایتان توضیح دهیم که هر کدام چه ویژگی‌هایی دارند.

دوربین مداربسته داهوا

یکی از بهترین برند دوربین مداربسته که می‌توانید تهیه کنید، مارک داهوا است که تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته‌ای دارد. فناوری برند داهوا به گونه‌ای است که به عنوان بهترین تولید کنندگان از آن یاد می‌کنند. در واقع تجهیزات بسیار عالی برای نظارت تصویری در سطح دنیا دارد و سهم آن در بازار جهانی بسیار زیاد است و به حق آنرا در دسته بهترین مارک دوربین مداربسته می‌شناسند.

این شرکت‌ها در حوزه امنیت و فناوری‌های نوین به شدت تلاشگر هستند. یکی از فناوری‌های روزی که برای این برند وجود دارد، هوش مصنوعی است که در بهترین انواع دوربین مداربسته داهوا از آن استفاده می‌کنند و همین باعث شده که جذابیت‌های این برند بیش از پیش افزایش پیدا کند.

این برند جزو پرفروش‌ترین دوربین‌های مداربسته به حساب می‌آید. این مدل از دوربین مداربسته در چند سری و چند مدل به فروش می‌رسد. از لحاظ مشخصات ظاهری و فنی در دسته‌بندی‌های متفاوت قرار می‌گیرد. اگر بخواهیم ویژگی‌های فنی برتر این دوربین را نام ببریم، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تکنولوژی ساخت آن بسیار قوی است و در دو دسته‌بندی تحت شبکه و آنالوگ تقسیم بندی می‌شود.
  انواع آنالوگ نسخه قدیمی‌تری به حساب می‌آید اما انواع تحت شبکه روزتر هستند و از طریق اینترنت کار می‌کنند و چند دوربین را به صورت واحد به کار می‌گیرند و تصاویر را ثبت و پخش می‌کنند‌.
 • قابلیت دید در شب آن بسیار عالی و واضح است که برای فضاهای کم نور بسیار عالی است.
 • کیفیت تصویر آن مگاپیکسل است که از یک تا ۸ مگاپیکسل وضوح تصویر دارد.
 • فناوری ضبط صدا به صورت یک طرفه یا دو طرفه هم در آن وجود دارد که برای امنیت بیشتر قابلیت بسیار عالی است.
 • شامل کارت‌های حافظه یا هارد درایوهای داخلی است که داده‌ها را در خود دوربین یا در یک دستگاه ذخیره‌سازی متصل به آن نگهداری می‌کنند.
 • این سیستم‌ها امکان ذخیره‌سازی داده‌ها را در دستگاه‌های متصل به شبکه می‌دهند، که این امر دسترسی و مدیریت داده‌ها را از راه دور تسهیل می‌کند.

دوربین مداربسته هایک ویژن

یکی دیگر از مواردی که به عنوان بهترین برند دوربین مداربسته می‌توانیم به آن اشاره کنیم، دوربین مداربسته هایک ویژن است که جزو بهترین دوربین‌های مداربسته به حساب می‌آید. خرید آنها بسیار ایده‌آل و عالی است و مطمئناً رضایت شما را در بر دارد؛ تا جایی که آن را به عنوان رتبه یک در سطح جهان در بین دیگر مارک‌های دوربین مداربسته می‌شناسند. ویژگی‌های این دوربین شامل موارد زیر است:

 • قیمت آن نسبت به کیفیت بالایی که دارد کاملاً مناسب است. یعنی شما با قیمت خیلی گران یا خیلی ارزانی مواجه نیستید و کاملاً استانداردسازی شده است.
 • تصاویری که با استفاده از آن ثبت و ضبط می‌شود، کیفیت بالایی دارد و فضای ذخیره سازی بالایی دارد.
 • گارانتی و خدمات پس از فروش به این برند از دوربین ها تعلق می‌گیرد.
 • میکروفون داخلی برای ضبط صدا وجود دارد و می‌توانید آن را در مکان‌های مختلف نصب کنید.
 • قابلیت دید در شب هم برای آن پشتیبانی شده است.
 • کیفیت ساخت این برند بسیار بالاست.
 • در شرایط نامساعد آب و هوایی و جوی و همچنین در برابر ضربات احتمالی به خوبی دوام می‌آورد.
 • زاویه دید آن بالا است و کل یک محیط را در برمی‌گیرد.

جمع‌بندی

استفاده از دوربین‌های مداربسته می‌تواند تا حد زیادی به افزایش امنیت محیط کمک کند اما اینکه شما از چه برندی استفاده می‌کنید، هم اهمیت بسیار زیادی دارد تا بتواند سطح امنیت را تا حد زیادی بالا ببرد. ما در این مبحث راجع به بهترین برند دوربین مداربسته و مارک خوب در بازار ایران اطلاعات مفیدی را در اختیارتان گذاشتیم و دو مدل از بهترین‌ها را به شما معرفی کردیم که کیفیت آنها اثبات شده است. کافی است که قبل از خرید در مورد آنها تحقیق کنید و بتوانید آنها را به عنوان یک دوربین مداربسته با کیفیت خریداری کنید.

اشتراک گذاری